Opróżnianie mieszkań — Kraków, Warszawa, Wrocław

Oferujemy Państwu fachowe opróżnianie mieszkań, piwnic, strychów, garażów, poddaszy, starych nieużytków.  Prace wykonujemy z zachowaniem czystości otoczenia i poszanowania sąsiedztwa. Posiadamy całe niezbędne zaplecze techniczne do tego typu prac począwszy od wyspecjalizowanej przygotowanej fizycznie kadry, przez sprzęt transportowy do floty samochodów o odpowiedniej ładowności. Wszelkie śmieci porozbiórkowe i odpady budowlane podlegają odpowiedniej segregacji i są utylizowane z zachowaniem odpowiednich norm. Działamy na terenie całej Polski, głównie w dużych miastach jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź, Katowice i innych. 

 

SEGREGACJA ODPADÓW

KOMPLEKSOWE OPRÓŻNIANIE

REALIZACJA W 24H, DOJAZD DO 40KM GRATIS

DARMOWA, SZYBKA WYCENA

100% POZYTYWNYCH OPINII

Kraków, Wrocław, Warszawa i inne

Cennik opróżniania mieszkań

Opróżniania mieszkań po zmarłych lokatorach lub opuszczonych mieszkańcach wraz z pakowaniem wszystkiego, czyszczeniem do gołych ścian.

Na cenę wpływa wiele czynników np. czy jest podjazd pod klatkę , piętro z którego będą znoszone rzeczy, czy rzeczy codziennego użytku ubrania talerze itp it’d będą popakowane czy mamy sami pakować oraz dostarczać materiały do pakowania, stan mieszkania(np. po zmarłych, po zalaniu, po spaleniu), wielkość piwnic strychów pomieszczeń, dostępność, wysokość itp

Ze względu na specyfikę zlecenia wycena jest indywidualna ustalana telefonicznie. Zapraszamy do szybkiej niezobowiązującej wyceny poprzez telefon lub formularz kontaktowy. 

 

Szybka wycena – napisz do nas

Podaj ogólny zakres zlecenia, celem przyśpieszenia niezobowiązującej wyceny prosimy o podanie telefonu. 

Opróżnianie mieszkań, piwnic, strychów, pomieszczeń gospodarczych 
Zakres usługi Cena
usługa obejmuje wynoszenie demontaż mebli oraz wszystkich sanitariatów w zależności od potrzeb klienta utylizacja mieszkania z samych mebli plus rzeczy codziennego użytku lub utylizacja do tzw. gołych ścian w przypadku mieszkań na sprzedaż lub do gruntownego remontu meble oraz wszystkie śmieci przedmioty są przez nas wywożone oraz segregowane w miejskimi przedsiębiorstwie odpadów oraz sortowniach w przypadku podstawowej utylizacji opróżniania z samych mebli 140zl metr sześcienny
w przypadku śmieci plus meble rzeczy codziennego użytku 150zl metr sześcienny
EnglishPolish