Opróżnianie mieszkań — Kraków, Warszawa, Wrocław

Oferujemy Państwu fachowe opróżnianie mieszkań, piwnic, strychów, garażów, poddaszy, starych nieużytków.  Prace wykonujemy z zachowaniem czystości otoczenia i poszanowania sąsiedztwa. Posiadamy całe niezbędne zaplecze techniczne do tego typu prac począwszy od wyspecjalizowanej przygotowanej fizycznie kadry, przez sprzęt transportowy do floty samochodów o odpowiedniej ładowności. Wszelkie śmieci porozbiórkowe i odpady budowlane podlegają odpowiedniej segregacji i są utylizowane z zachowaniem odpowiednich norm. Działamy na terenie całej Polski, głównie w dużych miastach jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź, Katowice i innych. 

 

Zadzwoń Teraz!

Błyskawiczna wycena i realizacja - możliwość negocjacji cen, zniżki dla stałych klientów - DOJAZD DO 50KM GRATIS -  solidna krakowska firma - ponad 70 pozytywnych opinii w Google 4.9. 

SEGREGACJA ODPADÓW

KOMPLEKSOWE OPRÓŻNIANIE

REALIZACJA W 24H, DOJAZD DO 40KM GRATIS

DARMOWA, SZYBKA WYCENA

100% POZYTYWNYCH OPINII

Kraków, Wrocław, Warszawa i inne

Maciej MajchrowskiMaciej Majchrowski
15:48 11 Sep 22
Świetna firma.Punktualność, sprawność w działaniu i dbałość o szczegóły, to napewno wielkie atuty. Dziękuję
Joanna ZielińskaJoanna Zielińska
06:08 05 Sep 22
Panowie byli punktualni, bardzo dobrze zorganizowani i sympatyczni. Na 100% przy następnej okazji ponowię kontakt.
Łukasz ŁyjakŁukasz Łyjak
12:47 04 Sep 22
Super ekipa! Bardzo profesjonalnie wykonana usługa, szybki termin, punktualnie i konkretnie. Zdecydowanie polecam, na pewno ponownie skorzystam w razie potrzeby.
Michał LipińskiMichał Lipiński
07:55 01 Jun 22
Zakres usługi:Wywóz śmieci pobudowlanych wszelkiej maści i konsystencji.Dobry kontakt, dogodne terminy, elastyczny czas pracy.Szybko i skutecznie.Polecam!Michał.
Gabriela TLGabriela TL
10:18 16 May 22
Świetnie wykonana usługa. Szybka wycena, zlecenie problematycznej utylizacji z 4 pokojowego mieszkania. Panowie bardzo profesjonalni, poszło sprawnie, konkretnie wykonana praca. Bardzo konkurencyjne stawki, a usługa na wysokim poziomie. Polecam i na pewno w przyszłości skorzystam ponownie!
js_loader

Cennik opróżniania mieszkań

Opróżniania mieszkań po zmarłych lokatorach lub opuszczonych mieszkańcach wraz z pakowaniem wszystkiego, czyszczeniem do gołych ścian.

Na cenę wpływa wiele czynników np. czy jest podjazd pod klatkę , piętro z którego będą znoszone rzeczy, czy rzeczy codziennego użytku ubrania talerze itp it’d będą popakowane czy mamy sami pakować oraz dostarczać materiały do pakowania, stan mieszkania(np. po zmarłych, po zalaniu, po spaleniu), wielkość piwnic strychów pomieszczeń, dostępność, wysokość itp

Ze względu na specyfikę zlecenia wycena jest indywidualna ustalana telefonicznie. Zapraszamy do szybkiej niezobowiązującej wyceny poprzez telefon lub formularz kontaktowy. 

 

Szybka wycena opróżniania mieszkań – napisz do nas

Podaj ogólny zakres zlecenia, celem przyśpieszenia niezobowiązującej wyceny prosimy o podanie telefonu. 

Wyślij szybko i wygodnie wiadomosć do Nas. Kopię wiadomości otrzymasz w potwierdzeniu na maila.

Opróżnianie mieszkań, piwnic, strychów, pomieszczeń gospodarczych

 
Zakres usługi Cena
usługa obejmuje wynoszenie demontaż mebli oraz wszystkich sanitariatów w zależności od potrzeb klienta utylizacja mieszkania z samych mebli plus rzeczy codziennego użytku lub utylizacja do tzw. gołych ścian w przypadku mieszkań na sprzedaż lub do gruntownego remontu meble oraz wszystkie śmieci przedmioty są przez nas wywożone oraz segregowane w miejskimi przedsiębiorstwie odpadów oraz sortowniach w przypadku podstawowej utylizacji opróżniania z samych mebli 140zl metr sześcienny
w przypadku śmieci plus meble rzeczy codziennego użytku 150zl metr sześcienny

Wywóz starych mebli i śmieci z mieszkania

Usuwanie starych mebli, śmieci z mieszkania po zalaniu, pożarze, czy zmarłych lokatorach to zawsze problematyczny proces. Nasza firma od wielu lat zajmuje likwidacjami lokali dzięki czemu doskonale znamy procedury oraz specyfikę tej branży. Służymy Państwu zawsze pomocą podczas darmowych wycen i konsultacji w zakresie pozbywania się niechcianych gratów z mieszkań, domów, strychów, piwnic czy garaży. Jeśli mają Państwo wątpliwości co do potencjalnej wartości wywożonego mienia zawsze można zaznaczyć to podczas wycen. 

Dlaczego opróżnianie mieszkania warto powierzyć profesjonalnej firmie? 

Z naszego doświadczenia wiemy, że większość wywozów starych mebli i wyposażenia z mieszkań nie jest pracą należącą do gatunku tych „czystych”. Duża część likwidowanych mieszkań to pozostałości po starszych, zmarłych lokatorach. Często są to też zalania, pożary lub rezultat działań dzikich lokatorów. W takich sytuacjach właściwe podejście z odpowiednim zabezpieczeniem zarówno dróg oddechowych, oczu i skóry oraz zapewnienie właściwej wentylacji jest sprawą kluczową. Kolejną kwestią jest utrzymanie czystości na drodze pomiędzy opróżnianym lokalem, samochodem transportowym. Zdajemy sobie sprawę, że dobre stosunki sąsiedzkie są dla Państwa ważne, dlatego odpowiednio dbamy, aby każde opróżnianie przebiegło w sposób możliwie jak najmniej uciążliwy dla otoczenia.