Transport mebli, wywóz – Kraków

Planujesz transport mebli lub wymianę starych na nowe, ale nie masz czasu na wystawianie ogłoszeń w lokalnych serwisach o ich sprzedaży lub chęci oddania? A może potrzebujesz pomocy kogoś, kto przetransportuje sprzęty z Twojego mieszkania? Nasza firma świadczy kompleksowe usługi związane z transportem, wywozem, a także utylizacją mebli dla mieszkańców Krakowa. Działamy szybko, sprawnie, bezpiecznie i nie zostawiamy po sobie bałaganu. Możesz nam zaufać!

 

Zadzwoń Teraz!

Błyskawiczna wycena i realizacja - możliwość negocjacji cen, zniżki dla stałych klientów - DOJAZD DO 50KM GRATIS -  solidna krakowska firma - ponad 70 pozytywnych opinii w Google 4.9. 

Bezproblemowy wywóz starych mebli

Stoły, krzesła, szafki, a nawet całe kuchnie — to wszystko odbierzemy od Ciebie w ramach naszego zlecenia. Nie musisz samodzielnie męczyć się z wynoszeniem wszystkiego na dwór.

Zgrany zespół fachowców szybko uwinie się z całym zleceniem i zrobi miejsce na nowe meble. Do tego mamy atrakcyjne ceny i elastyczne terminy, które dopasujemy do Twoich możliwości oraz oczekiwań. Wywóz starych mebli to dla nas żaden problem!

Dlaczego warto powierzyć przewóz mebli właśnie nam?

Jesteśmy doświadczoną, solidną i rzetelną firmą, która każde zlecenie traktuje z największą uwagą. Przez lata wypracowaliśmy nie tylko skuteczne sposoby działania, ale również atrakcyjny dla Klientów cennik, dzięki któremu korzystanie z naszych usług, takich jak transport i wywóz mebli staje się jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze.

Nasza firma dokłada wszelkich starań aby meble zostały przetransportowane w sposób bezpieczny – jesteśmy również ubezpieczeni od zdarzeń losowych.Działamy na terenie Krakowa, a także okolic, obsługując zarówno firmy, jak i Klientów indywidualnych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Cennik transportu/wywozu mebli

Podane ceny są przykładowe, każda wycena ostateczna odbywa się indywidualnie na miejscu z bezpłatnym dojazdem do klienta. 

Cennik obowiązuje w Krakowie i okolicach. Do 30 km od Krakowa, cena bez dodatkowych kosztów 

Usługa znoszenie wynoszenie mebli i zabezpieczenie transportu czyli mebli na aucie :
– Kierowca aktywnie noszący plus jeden pracownik cena 200 zł godzina (zamówienie min 2 h )
– Kierowca plus 2 tragarzy 240 zł min 2h
– Kierowca plus 3 tragarzy 280 zł min 2h

Dodatkowe usługi zabezpieczające:

– folia bąbelkowa, kartony, strech

– wypożyczenie specjalnych pojemników 

Wycena indywidualna w zależności od mienia wielkości gabarytów i ilości materiałów pakujących

Wykonujemy także specjalistyczny transport cena do uzgodnienia wnoszenie, wciąganie na linach przez okna, balkony wszystko do uzgodnienia z pracownikiem telefonicznie

Szybka wycena – napisz do nas

W wiadomości prosimy o podanie ogólnych informacji np. pięter budynków, możliwości dojazdu pod klatkę, szerokości klatki, ew. trudności, ilosci i rodzaju transportowanych mebli

Wyślij szybko i wygodnie wiadomosć do Nas. Kopię wiadomości otrzymasz w potwierdzeniu na maila.