Przeprowadzki biur, firm — Kraków, cała Polska

Jest to specjalistyczna usługa oferowana firmom, które muszą przenieść swoje biura do nowej lokalizacji. Różnią się one od przeprowadzek domów pod względem organizacji, czasu, budżetu, metod pakowania i materiałów. Jeśli Twój sprzęt może zostać zdemontowany, możemy dodatkowo udostępnić na niego specjalne skrzynie transportowe, aby zapewnić nie tylko maksymalne bezpieczeństwo, ale i wygodę segregacji i planowania przeprowadzki firmowej. 

W WarsTransport nie ma ograniczeń co do wielkości, rodzaju organizacji i miejsca docelowego przeprowadzki. Nasza firma odpowiednio skaluje zaplecze techniczne celem sprostania nawet najbardziej wymagającym zleceniom. 

 

Zadzwoń Teraz!

Błyskawiczna wycena i realizacja - możliwość negocjacji cen, zniżki dla stałych klientów - DOJAZD DO 50KM GRATIS -  solidna krakowska firma - ponad 70 pozytywnych opinii w Google 4.9. 

Nasza oferta przeprowadzki biur: 

  • Możemy z łatwością przenieść każdą firmę, od jednoosobowego biura do biura liczącego ponad 500 osób, w dowolne miejsce w Polsce lub na całym świecie.
  • WarsTransport jest w pełni licencjonowanym przewoźnikiem odpadów i oferuje wszelkiego rodzaju usługi utylizacji i recyklingu
  • Odpowiednie pakowanie i ochrona wszystkich dóbr IT podczas całego procesu przeprowadzki komercyjnej
  • Oferujemy pełne ubezpieczenie, jak również podwyższone limity i polisy dostosowane do wymagań każdej firmy
  • Do każdego zlecenia przydzielani są koordynatorzy przeprowadzek, którzy monitorują procedury i zapewniają, że wszystko przebiega sprawnie i bezproblemowo.
  • WarsTransport oferuje wynajem pojemników w przystępnej cenie oraz wszelkiego rodzaju profesjonalne materiały do pakowania, odpowiednie do przeprowadzki IT 

Cennik przeprowadzek biur

Wycena przeprowadzki biura zależna jest od wielu czynników, takich jak specyfika i rodzaj sprzętu, jego ilość, odległość na jaką przenoszone jest biuro, a także uwarunkowanie i dostęp do powierzchni biurowych. 

Usługi wyceniamy bezpłatnie w trybie ekspresowym dlatego zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz poniżej.  

 

Szybka wycena – napisz do nas

Podaj ogólny zakres zlecenia, celem przyśpieszenia niezobowiązującej wyceny prosimy o podanie telefonu. 

Opróżnianie mieszkan i domów

Wyślij szybko i wygodnie wiadomosć do Nas. Kopię wiadomości otrzymasz w potwierdzeniu na maila.