Przeprowadzki Kraków, cała Polska

Od wielu lat świadczymy dla Państwa usługi przeprowadzkowe na terenie Krakowa, Małopolski w kierunkach na całą Polskę. Nasze doświadczenie pozwala nam na zaoferowanie usług na najwyższym poziomie z zachowaniem wszystkich przepisów, norm bezpieczeństwa, poufności, sąsiedzkiego miru oraz w pełni ubezpieczonych od wydarzeń losowych. 

Dysponujemy zróżnicowaną flotą samochodów co pozwala nam dostosować Państwa potrzeby transportowe do pojemności samochodu. Posiadamy również punkty bazowe z lokalną flotą dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować przeprowadzkę np. z Warszawy do Krakowa bez kosztów dojazdu. Skraca to również czas realizacji samej usługi . 

 

Zadzwoń Teraz!

Błyskawiczna wycena i realizacja - możliwość negocjacji cen, zniżki dla stałych klientów - DOJAZD DO 50KM GRATIS -  solidna krakowska firma - ponad 70 pozytywnych opinii w Google 4.9. 

Przygotowanie do przeprowadzki 

Dla naszych klientów oferujemy pełne wsparcie w zakresie przygotowania mienia do transportu. W zależności od potrzeb jesteśmy w stanie przeprowadzić klienta od A do Z w kwestiach pakowania zarówno w profesjonalne produkty jak taśmy, folie bąbelkowe jak i boksy do segregacji. Każdy element warto opisać i oznaczyć – wykonujemy również dla klientów usługę przygotowania mienia do przeprowadzki włącznie z wynajmem profesjonalnych pudeł przeprowadzkowych. 

– przygotowanie i zabezpieczenie sprzętu RTV AGD jak lodówki, kuchnie,

– przygotowanie, zabezpieczenie i transport mebli – transport szaf/sof/wyposażenia domu

– sortowanie i pakowanie rzeczy codziennego użytku – zabezpieczenie ubrań i innych

Maciej MajchrowskiMaciej Majchrowski
15:48 11 Sep 22
Świetna firma.Punktualność, sprawność w działaniu i dbałość o szczegóły, to napewno wielkie atuty. Dziękuję
Joanna ZielińskaJoanna Zielińska
06:08 05 Sep 22
Panowie byli punktualni, bardzo dobrze zorganizowani i sympatyczni. Na 100% przy następnej okazji ponowię kontakt.
Łukasz ŁyjakŁukasz Łyjak
12:47 04 Sep 22
Super ekipa! Bardzo profesjonalnie wykonana usługa, szybki termin, punktualnie i konkretnie. Zdecydowanie polecam, na pewno ponownie skorzystam w razie potrzeby.
Michał LipińskiMichał Lipiński
07:55 01 Jun 22
Zakres usługi:Wywóz śmieci pobudowlanych wszelkiej maści i konsystencji.Dobry kontakt, dogodne terminy, elastyczny czas pracy.Szybko i skutecznie.Polecam!Michał.
Gabriela TLGabriela TL
10:18 16 May 22
Świetnie wykonana usługa. Szybka wycena, zlecenie problematycznej utylizacji z 4 pokojowego mieszkania. Panowie bardzo profesjonalni, poszło sprawnie, konkretnie wykonana praca. Bardzo konkurencyjne stawki, a usługa na wysokim poziomie. Polecam i na pewno w przyszłości skorzystam ponownie!
js_loader

Cennik przeprowadzek indywidualnych

Wycena przeprowadzki indywidualnej zależna jest od wielu czynników, takich jak specyfika i rodzaj sprzętu, jego ilość, odległość, a także uwarunkowanie i dostęp do transportowanych rzeczy. 

Usługi wyceniamy bezpłatnie w trybie ekspresowym dlatego zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz poniżej.  

 

Szybka wycena – napisz do nas

Podaj ogólny zakres zlecenia, celem przyśpieszenia niezobowiązującej wyceny prosimy o podanie telefonu. 

Opróżnianie mieszkan i domów

Wyślij szybko i wygodnie wiadomosć do Nas. Kopię wiadomości otrzymasz w potwierdzeniu na maila.