Wywóz gruzu w workach — Kraków

W naszej ofercie posiadamy pojazdy o gabaturze 20 22 i 30 metrów sześciennych ładowności i masie od 1 do 4 ton.  Każdy samochód dostosowujemy indywidualnie pod każdego klienta co pozwala ograniczać koszt, a tym samym cenę wywozu gruzu. Wszystkie nasze pojazdy wyposażone są w windę załadowcza od 750kg do 1000kg.

Dlaczego nasz wywóz jest lepszy od kontenerów stacjonarnych ?

– dysponujemy samochodem o pojemności od 20m3 – 24m3 , podczas gdy wolno stojący kontener to tylko 7m3 -12m3

– w przeciwieństwie do kontenera wolnostojącego gdzie płacą Państwo za cały kontener nie zależnie od ilości u nas płaci się tylko za wykorzystane metry sześcienne

– nie potrzebujemy specjalnych pozwoleń, zajmujemy miejsce jedynie na czas załadunku

– podczas gdy kontener muszą Państwo załadować samodzielnie, u nas załadunek jest w cenie

– podstawienie kontenera wymaga czasu i pozwoleń, my wykonujemy usługę w ciągu 24h od zgłoszenia

Wywóz gruzu samochodem, taniej niż kontenerem

Płać tylko za wykorzystane m3 powierzchni, a nie za wynajem całego kontenera. Dojeżdżamy wszędzie, bez konieczności uzyskiwania pozwoleń na długotrwałe zajęcie terenu jak w przypadku kontenera. Możemy spakować i wynieść twój gruz lub odebrać go spakowanego w workach od Ciebie.

SEGREGACJA ODPADÓW

ŁADOWNOSĆ 20,22,30 M3, OD 1-4 TON 

REALIZACJA W 24H, DOJAZD DO 40KM GRATIS

DARMOWA, SZYBKA WYCENA

100% POZYTYWNYCH OPINII

Dla kogo wywóz w workach?

Wywóz w workach wybierają przede wszystkim osoby, które nie mają możliwości zamówienia kontenera lub tzw. „Big Baga.  Często jest też dobrym rowzwiązaniem w przypadku mniejszych prac remontowo-budowlanych.

Wiele osób obawia się, że koszty wywozu gruzu będą bardzo wysokie. U nas tymczasem jest tanio!

Dzięki dobrym cenom nasza oferta jest przystosowana zarówno do potrzeb Klientów indywidualnych, jak i firm czy instytucji. Gdzie wywozimy odebrany od Ciebie gruz? W legalne miejsca składowania, w których nie szkodzi on środowisku i jest później odpowiednio utylizowany. Działamy szybko, ale jednocześnie dokładnie i odpowiedzialnie na terenie Krakowa oraz okolic.

Wywóż gruzu, odpadów budowlanych w workach

Cennik utylizacji gruzu, ile kosztuje wywóz gruzu

Wycena bezpłatna – cena obejmuje dojazd, wyniesienie worków, załadunek na auto, transport i utylizację gruzu. 

Ogólna stawka to koszt około 500zł za tonę(przeliczeniowo 1m3 gruzu to około 1,5-2t). Średnio koszt wywozu 1 worka gruzu z parteru wynosi 10zł, budynku piętrowego 15zł za worek. Istnieje możliwość zamówienia pakowania do worków(+5zł – nasz worek w cenie)

Minimalna ilość worków do wywozu to 20szt 

 Z uwagi  na szereg zmiennych wszelkie zlecenia wyceniamy szybko i za darmo podczas krótkiej niezobowiązującej rozmowy lub korespondenci email.

 

cennik-wywozu-gruzu-krakow

EnglishPolish